فیلتر محصولات

شاخه‌ها
وضعیت
تحویل فوری در تهران

رهگیری سفارش

کد امنیتی

شاخه های بلاگ خبری

دانش ورزش

کتاب های تربیت‌بدنی، برای علاقه‌مندان به دانش ورزش و رشته‌های مختلف ورزشی نوشته می‌شوند. در این کتاب ها، عموماً روش درست انجام حرکت‌ها، فلسفه و کاربرد آنها، آسیب‌شناسی حرکات ورزشی و… عموماً به همراه تصاویر ارائه می‌شوند. این کتاب ها معمولاً مورد مطالعه اهالی فن و علاقه‌مندان به ورزش قرار می‌گیرند و کمتر پیش می‌آید که کسی به‌عنوان موضوعی برای مطالعه، از آنها استفاده کند؛ کمااینکه مطالعه آزاد این کتاب ها، می‌تواند خود، باعث ایجاد انگیزه در افراد برای شروع ورزش گردد.

هرچند که خواندن این کتاب ها، خود می‌تواند الهام‌بخش باشد و انگیزه شروع یا ادامه دادن را به خواننده ورزش‌دوست بدهد. پس اگر از اهالی ورزش هستید، به ورزش خاصی علاقه‌مندید، نیاز به شناخت آسیب‌ها دارید، به تناسب اندام خود اهمیت می‌دهید، برای ورزش کردن زمان کافی را ندارید، شرایط حضور در باشگاه‌های ورزشی برایتان فراهم نیست، انگیزه شروع ورزشتان کم است، می‌خواهید اصول ورزشی خاص را بیاموزید و… خرید کتاب ورزشی می‌تواند به کمک شما بیاید.

انواع کتاب های تربیت‌بدنی و ورزشی، مانند کتاب یوگا شما را با دنیای رشته‌های مختلف ورزشی آشنا می‌کند. شما می‌توانید کتاب های ورزشی را از کتاب‌فروشی‌های معتبر سراسر کشور تهیه کنید. اما پیشنهاد ما این است که با اطلاع کامل از هدف مطالعه کتاب، انتخاب ورزش و سطحی که نیاز به مطالعه آن دارید، کتاب موردنظر خود را انتخاب کرده و از طریق فروشگاه اینترنتی آنیک ، اقدام به خرید کتب ورزشی کنید، تا خریدی دقیق، سریع و ایمن داشته باشید.

نمایش 1 - 24 از 51 آیتم