فیلتر نتایج بر اساس :
جستجو براساس دسته بندی
جستجو براساس قیمت
تومان تومان
جستجو براساس برند
بیشتر... کمتر
جستجو براساس رنگ
بیشتر... کمتر
فیلتر نتایج

یوگا،پیلاتس و ایروبیک

یکی از مواردی که باعث می‌شود ورزش های یوگا و پیلاتس در میان بانوان محبوبیت داشته باشند این است که شما پس از انجام حرکات ورزشی، با عضلاتی بزرگ و حجیم مواجه نمی‌شوید و تنها به تناسب اندام می‌رسید. این ورزش به حفظ تناسب اندام کمک کرده و شما را مانند یک بدنساز حرفه ای بزرگ نخواهد کرد! که از این مساله از نظر بانوان بسیار مهم و حائز اهمیت است.یوگا ورزشی جسمی و فکری است که در شبه قاره  هند و توسط هندوها به وجود آمده‌است. تمرینات یوگا می‌تواند روح انسان را تقویت کند. ورزش یوگا به گونه ای طراحی شده که بر پوست، ماهیچه و استخوان تاثیر می‌گذارد و کانال‌های بدن به خصوص کانال اصلی یعنی ستون فقرات را باز کند تا انرژی راحت جریان پیدا کند.

از لوازم ضروری در ورزش های یوگا و پیلاتس میتوان به مت یوگا، کش پیلاتس، حلقه پیلاتس، رینگ یوگا، آجر یوگا، سوئینگ، اریال یوگا، صندلی یوگا و ... نام برد که در فروشگاه اینترنتی لوازم ورزشی آنیک تمام این محصولات با تنوع بالا موجود می باشد و شما میتوانید با داشتن گزینه ای انتخاب و بررسی آنلاین به خرید بپردازید.

ورزش ایروبیک یک نوع ورزش هوازی است که معمولا به صورت دست جمعی و با انجام حرکات موزون انجام می‌شود. این ورزش روی بهبود عملکرد قلب و سیستم تنفسی تمرکز دارد و با بالا بردن سرعت سوخت ساز بدن و همین‌طور انجام حرکات قدرتی و کششی، به کاهش وزن بدن کمک می‌کند. حرکات ایروبیک معمولا با ضرب موسیقی و آهنگ انجام می‌شود و به همین دلیل تمرکز ذهنی بسیاری را در هنگام حرکات نیاز دارد. لوازم مورد نیاز در ورزش ایروبیک شامل فلکسی بار، میله بادی پامپ، تخته استپ، توپ ایروبیک، دمبل ایروبیک، چوب ایروبیک میباشد که در فروشگاه آنیک تمامی این لوازم موجود و قابل خرید هستند.

ادامه مطلبنمایش کمتر