فیلتر نتایج بر اساس :
جستجو براساس قیمت
تومان تومان
جستجو براساس برند
بیشتر... کمتر
جستجو براساس رنگ
فیلتر نتایج

پد اسکات

از جمله مشکلاتی که ورزشکاران، علی الخصوص بدنسازان در کار با میله اسکات با آن مواجه میشوند میتوان به اذیت شدن شانه ها و کمر توسط میل اسکات اشاره کرد. ابر اسکات پوششی فومی و اسفنجی است که دور تا دور میله اسکات را پوشش و باعث راحتی هر چه بیشتر ورزشکاران در کار با اسکات میشود.با قرار گرفتن هالتر روی گردن و شانه های شما آسیب های جدی به مهره ها و ستون فقرات شما در اثر برخورد هالتر با آنها ایجاد می شود که با گذاشتن یک پد اسکات مانع وارد شدن فشار و در نهایت آسیب به مهره های خود شده اید. یکی دیگر از مزیت های پد اسکات که بیشتر مورد توجه بانوان قرار دارد این است که این پد مانع کبود شدن پوست در ناحیه گردن و شانه ها می شود و موجب حفظ سلامت پوستی شما خواهد بود. قطعا این محصول یکی از ابزارهایی است که بزودی جایگاه اصلی خود را در میان ورزشکاران و تمرینات آنها به خوبی پیدا خواهد کرد.


پد اسکات


پد اسکات، یا به عبارت دیگر پد اسکاتینگ (Scott pad/Scott bench), یک وسیله و تجهیزات وزنه‌برداری است که برای انجام تمرین اسکات بطور خاص استفاده می‌شود. این پد برای حمایت و ثابت نگه داشتن بازوها در حین انجام تمرین اسکات بکار می‌رود.

تمرین اسکات، یا اسکات باربل (Barbell bicep curl)، یک تمرین وزنه‌برداری است که برای تقویت عضلات بازوها، به خصوص عضلات بیسپس (biceps)، استفاده می‌شود. در این تمرین، وزنه (معمولاً میله هالتر) را در دستگیره‌های پد اسکات قرار داده و با چرخش مچ‌ها، وزنه را به سمت بالا برده و سپس به آرامی به حالت اولیه بازگردانده می‌شود.

پد اسکات برای این تمرین به کار می‌رود تا در طول انجام حرکت، بازوها در جای خود ثابت بمانند و تمرکز بیشتری روی عضلات بیسپس داشته باشید. این پد به صورت معمول از فوم یا پارچه‌ی مخصوصی ساخته شده است و شکلی کمی منحنی دارد که بازوها را در طول تمرین در یک موقعیت مناسب نگه می‌دارد.

پد اسکات به خصوص در تمرینات بدنسازی و تمرینات قدرتی مورد استفاده قرار می‌گیرد و به وزنه‌برداران کمک می‌کند تا عضلات بیسپس را به صورت مجزا و متمرکز تمرین کنند.


پد اسکات


پد اسکات یا ابر اسکات معمولا از دو نوع جنس - پلی اورتان با روکش برزنتی با فومی و - ابر اسفنجی و در اندازه طول تقریبی بین 35 تا 45 سانتی متر تولید میشوند. امروزه برند های مختلف دنیا که در زمینه تولید لوازم ورزشی فعالیت دارند اقدام به تولید این وسیله ورزشی کرده اند. ابر اسکات پاورجیم، ابر اسکات Max Well، ابر اسکات livepro، و ابر اسکات Agilinex از برند های معروفی هستند که تولید و در بازار ورزشی برای عموم عرضه میشوند. فروشگاه اینترنتی لوازم ورزشی آنیک دارای تنوع بالا از این وسیله ورزشی است که شما میتوانید نسبت به بودجه مورد نظر خود اقدام به خرید نمایید.

ادامه مطلبنمایش کمتر