فیلتر نتایج بر اساس :
جستجو براساس قیمت
تومان تومان
جستجو براساس برند
بیشتر... کمتر
فیلتر نتایج

لوازم جانبی دارت

راهنمای خرید لوازم جانبی دارت

.

 لوازم جانبی دارت شامل :

1- شفت یدکی دارت

2- پر دارت ( فلایت دارت )

3- تیر یدک دارت

دارت يدک يونيکورن مدل S200

.

تیر دارت سه عددی UK

4- کیف حمل دارت

کيف دارت يونيکورن مدل FAJITA

.

کيف دارت يونيکورن مدل Midi

و ... 

می باشد .

.

آنیک بزرگترین فروشگاه اینترنتی تجهیزات ورزشی ایران

فروشگاه اینترنتی لوازم ورزشی آنیک ، یک مرجع تخصصی در زمینه لوازم و تجهیزات ورزشی می باشد .

این سایت ورزشی به منظور سهولت مشتریان خود در خرید انواع تجهیزات ورزشی می کوشد تا محصولات بسیار با کیفیت از تمامی برند های معروف و معتبر ورزشی جهان را در تمام زمینه های ورزشی در یک فضای قابل اعتماد مجازی گردآوری و ارائه نماید.

آنیک با هدف رسیدن به یک مرجع تخصصی در زمینه فروش لوازم ورزشی ، در تلاش است تا با آگاهی دادن به مشتریان خود در جهت استفاده از کالاهای  ورزشی مرغوب و همچنین بررسی و مقایسه انواع محصولات ورزشی به خواسته مطلوب خود دست یافته و از رقبای اصلی خود پیشی بگیرد.

همچنین سایت آنیک ، جهت جلب رضایت مشتریان گرامی ، انواع تجهیزات ورزشی را همراه با گارانتی اصالت و کیفیت کالا و امکان برگشت و تعویض کالا، همراه با ارسال به درب منزل و ارائه تخفیف های ویژه ، در اختیار همگان قرار داده است .

شما مشتریان گرامی ، میتوانید در فروشگاه اینترنتی لوازم ورزشی آنیک ، در  بخش لوازم جانبی دارت ، انواع تیر دارت  و کیف حمل دارت و ... رایج در بازار را براساس برند تولید کننده و یا کیفیت و قیمت محصول، با هم مقایسه کرده و بهترین لوازم مورد نیاز دارت  خود را ، خریداری نمایید.

فروشگاه آنیک متنوع ترین لوازم و تجهیزات دارت را با در نظر گرفتن مرغوب بودن کیفیت آنها ، جهت جلب رضایت مشتریان خود ، در معرض دید علاقه مندان به دارت، قرار داده است تا بتوانند تجهیزات مورد نیاز خود را به راحت ترین شکل ممکن، بصورت آنلاین خریداری نمایند .

ادامه مطلبنمایش کمتر