فیلتر نتایج بر اساس :
جستجو براساس قیمت
تومان تومان
جستجو براساس برند
بیشتر... کمتر
فیلتر نتایج

میز های فوتبال دستی

راهنمای خرید میز فوتبال دستی

.

ویژگی های میز فوتبال دستی خوب

.

بدنه میز فوتبال دستی :

 مهمترین مشخصه یک میز خوب، لق نشدن بدنه میز است.

شاید بتوان این نقیصه را به کج بودن شاسی ماشین تشبیه کرد، که قیمت یک ماشین خوب را به شدت تنزل میدهد.

اگر یک میز از نظر بدنه لق باشد، حرکت توپ تحت تاثیر لقی به سادگی منحرف شده و مانع اجرای دریبل میشود و باعث اختلال در بازی میشود.

                      فوتبال دستی مدل JX-208

.

جنس کف میز فوتبال دستی :

جنس کف از طرفی نباید از جنس سخت باشد، چرا که در حین بازی باعث سر خوردن توپ میگردد ( مانند شیشه ) و از طرف دیگر نباید خیلی کند و لخت باشد، که مانع حرکت سریع توپ گردد ( مانند پارچه و لاستیک ).

ایده آل ترین ماده برای کف میز ام دی اف و یا نئوپان خام رنگ شده است، چرا که حد وسط سر خوردن و کند بودن را داراست.

یا به زبان ساده تر هنگام دریبل کردن توپ زیر پا ثبات دارد و هم اینکه موقع شوت زدن توپ با سرعت شلیک میشود.

.

فرم پای آدمک :

فرم پای آدمک باید به گونه ای باشد که مانع اجرای تکنیکهای بازی نگردد.

به طور کلی، در هر حالت فرضی، باید بخشی از پای آدمک نسبت به زمین، یک سطح موازی تشکیل بدهد، تا توپ ما بین دو سطح قرار گیرد.

در آدمکهای قدیمی که پای آنها بصورت هفت فارسی است این امکان برای بازیکن فراهم نیست.

                             فوتبال دستی Roberto Sport مدلTop Speed

.

نحوه بسته شدن آدمک به میله :

آدمک به دو روش "پیچ و مهره" و "پین" قابل نصب بر روی میله میباشد. در روش پیچ و مهره، آدمک بر روی میله قدری جای بازی دارد ولی در روش پین آدمک بر روی میله ثابت میشود.

.

جنس توپ فوتبال دستی :

 یکی از تاثیرگزارترین پارامترها بر روی بازیست.

توپ اصلی دارای قیمتی در حدود بیست هزار تومن میباشد و این قیمت به خاطر دارا بودن خاصیت حد وسط بین جهندگی و ایستایی در این نوع توپ است.

به زبان ساده تر نه آنقدر نرم است که بازی رو کند نماید و نه آنقدر سخت است که از زیر پا فرار کند.

.

پایه فوتبال دستی :

 هر چند پایه تاشو برای یک میز خوب، ایراد بزرگی است و باعث حالت ننو شدن میز میشود، ولی به خاطر کم جا بودن، برای بازیهای تفریحی مناسب است.

.

                            فوتبال دستی مدل JX-117A

نکته مهم :

یک میز حرفه ای فوتبال دستی و یه میز تفریحی فوتبال دستی میتوانند اختلاف  قیمت چند برابری نسبت به هم داشته باشند. با توجه به دو نکته کیفیت و قیمت، میتوان یک میز فوتبال دستی مناسب را انتخاب و خریداری نمود.

.

آنیک بزرگترین فروشگاه اینترنتی تجهیزات ورزشی ایران

فروشگاه اینترنتی لوازم ورزشی آنیک ، یک مرجع تخصصی در زمینه فروش لوازم و تجهیزات ورزشی می باشد.

این سایت ورزشی به منظور سهولت مشتریان خود در خرید انواع لوازم ورزشی می کوشد تا محصولات بسیار با کیفیت از تمامی برند های معروف و معتبر ورزشی جهان را در تمام زمینه های ورزشی در یک فضای قابل اعتماد مجازی گردآوری و ارائه نماید.

سایت آنیک با هدف رسیدن به یک مرجع تخصصی در زمینه تجهیزات ورزشی در تلاش است تا با آگاهی دادن به مشتریان خود در جهت استفاده از کالاهای  ورزشی و همچنین بررسی و مقایسه انواع محصولات ورزشی به خواسته مطلوب خود دست یافته و از رقبای اصلی خود پیشی بگیرد.

همچنین آنیک ، جهت جلب رضایت مشتریان گرامی ، انواع لوازم ورزشی را همراه با گارانتی اصالت و کیفیت کالا و امکان برگشت و تعویض کالا، همراه با ارسال به درب منزل و ارائه تخفیف های ویژه ، در اختیار همگان قرار داده است .

شما مشتریان گرامی ، میتوانید در فروشگاه آنلاین تجهیزات ورزشی آنیک ، در  بخش  میز فوتبال دستی ، انواع میز فوتبال دستی رایج در بازار را براساس برند تولید کننده و یا کیفیت و قیمت محصول، با هم مقایسه کرده و بهترین فوتبال دستی مورد نیاز خود را ، خریداری نمایید.

فروشگاه آنیک متنوع ترین میز فوتبال دستی  را با در نظر گرفتن مرغوب بودن کیفیت آنها ، جهت جلب رضایت مشتریان خود ، در معرض دید علاقه مندان به فوتبال دستی، قرار داده است تا بتوانند تجهیزات مورد نیاز خود را به راحت ترین شکل ممکن، بصورت آنلاین خریداری نمایند .

ادامه مطلبنمایش کمتر