فیلتر نتایج بر اساس :
جستجو براساس قیمت
تومان تومان
جستجو براساس برند
بیشتر... کمتر
جستجو براساس رنگ
فیلتر نتایج

لباس کیک بوکس و موی تای

راهنمای خرید لباس کیک بوکسینگ

.

کیک‌بوکسینگ ترکیبی از رشته‌های رزمی موی تای، کاراته و بوکس است.

ریشهٔ اصلی کیک بوکسینگ به ۲۰۰۰ سال پیش در آسیا بر می‌گردد.

کیک بوکسینگ ژاپنی در دههٔ ۱۹۶۰ میلادی ایجاد و رقابت های آن از همان دهه شروع شد.

بنیان گذاران آن اوسامو ناگوچی و تاتسو یامادا می‌باشند. کیک بوکسینگ آمریکایی در دهه ۱۹۷۰ میلادی به وجود آمد.

کیک بوکسینگ آمریکایی نیز در دهه هفتاد میلادی به وجود آمد.

بنیان‌گذاران کیک بوکسینگ در غرب «جو لوئیس»، «بیل والاس»، «جف اسمیت» و «جری بیزلی» در سال ۱۹۷۰ می‌باشند.

کیک بوکسینگ را می‌توان ورزش رزمی تلفیقی دانست که درآن از روش‌های رشته‌های مختلف رزمی استفاده شده‌است.

شورت و رکابی کیک بوکسینگ

اصطلاح کیک بوکسینگ به وسیله اوسامو ناگوچی ژاپنی برای نام گذاری رشته‌ای رزمی که از موی تای و کاراته الهام گرفته شده بود استفاده شد.

او این رشته را در سال ۱۹۵۸ معرفی کرد.

کیک بوکس در واقع از دو قسمت (کیک = ضربه پا) و (بوکسینگ = مشت زدن) تشکیل شده که تکنیک‌های اصلی آن هم در مشت و ضربه پا بوده همچنین کیک بوکسینگ مانند تمام رشته‌های رزمی دارای کمربند و دان می‌باشد.

 از این رو چون بیشتر تمرکز ضربات در هنر کیک بوکس روی ضربات پا می باشد به همین خاطر شورت هایی که در این رشته استفاده می شود از شورت های بوکس کوتاه تر بوده تا ورزشکار بتواند ضربات پا را به راحتی اجرا کند.

.

جنس لباس شورت و رکابی کیک بوکسینگ 

جنس آنها اغلب از الیاف نخ و پلی استر بوده و دارای کیفیت دوخت و تن خور عالی می باشد.

لذا به شما این اطمینان خاطر را می دهیم که علاوه بر اینکه لباسی با کیفیت و خوش فرم به تن خواهید کرد ، از لحاظ ماندگاری در شست و شو های مکرر آسوده خاطر خواهید بود .

لباس کیک بوکسینگ ( kick-boxing-dress ) باید شامل پیراهن رکابی کیک  بوکس به گونه ای که سینه و پشت را کاملا” بپوشاند و شلوار کوتاه مخصوص کیک بوکس که تا وسط ران ارتفاع داشته، باشد.

تیشرت کیک بوکسینگ

طرح اغلب شورت کیک بوکسینک و رکابی کیک بوکسینگ، فلامنت زنبوری است .

ولی با توجه درصد کم پلی استر به کار رفته در بافت این نوع فلامنت ، از نظر خنک بودن و عدم ایجاد حساسیت پوستی در اثر تعریق ، جنسی بسیار سبک و خنک و در عین حال مرغوب و بادوام در برابر شست و شو می باشد .

 شورت کیک بوکسینگ ( kick-boxing-short ) و رکابی کیک بوکسینگ ( kick-boxing-underclothes )  موجود در سایت آنیک یکی از بهترین پیشنهادها به ورزشکاران رشته ورزشی کیک بوکسینگ می باشد.

شورت کیک‌ بوکسینگ

.

راهنمای خرید لباس موی تای

.

«موی تای» یکی از کارآمدترین هنرهای رزمی و روش دفاعی از خود است که در آن ترکیبی از فنون مشت، آرنج، بازو و پا به شکل تخصصی برای حمله و دفاع استفاده می شود.

موی تای یا به بیانی دیگر «بوکس تایلندی» که در زبان انگلیسی تای بوکسینگ نامیده می شود، هنری رزمی و ملی کشور تایلند است.

این ورزش به عنوان بخش ضروری فرهنگ مردم تایلند از دوران کهن بر جای مانده است و قدمت آن با تاریخچه مردم «تای» آمیخته شده است.

در گذشته مردم تایلند هنگام نبرد با کشورهای دیگر جهت تقویت روحیه نیروهای خود دعاهای خاصی می‌خواندند و به جز شلوار و پیراهن سنتی، از پارچه‌ و کمربندهای مخصوص به عنوان محافظ در مقابل نیروهای هیپنوتیزم‏ کننده استفاده می‌کردند.

این هنر رزمی با بوکس متفاوت است زیرا در آن پاها ، آرنج ها ، زانوان و همچنین ضربات مشت به یک اندازه به کار می روند .

بنابراین آن را می توان به نوعی یک هنر رزمی آزاد به شمار آورد .

لباس موی تای ( Muay-Thai-dress )  با توجه به تنوع ضربات مختلف دست و پا در این رشته معمولا” به صورت شورت موی تای ( Muay-Thai-dress ) و تیشرت موی تای ( Muay-Thai-dress ) می باشد .

تیشرت های اصلی موی تای معمولا” تولید کشور تایلند بوده و از جنس کتان می باشد .

تیشرت موی تای طرح Ready To Fight

.

 هنر رزمی موی تای با بوکس متفاوت است زیرا در آن پاها ، آرنج ها ، زانوان و همچنین ضربات مشت به یک اندازه به کار می روند .

بنابراین آن را می توان به نوعی یک هنر رزمی آزاد به شمار آورد .

از این رو چون بیشتر تمرکز ضربات در هنر موی تای روی ضربات پا می باشد به همین خاطر شورت هایی که در این رشته استفاده می شود از شورت های بوکس کوتاه تر بوده تا ورزشکار بتواند ضربات پا را به راحتی اجرا کند.

شورت ساتن موی تای طرح Bad Boy

.

آنیک بهترین فروشگاه اینترنتی لوازم ورزشی


فروشگاه اینترنتی لوازم ورزشی آنیک ، یک مرجع تخصصی در زمینه فروش لوازم و تجهیزات ورزش های رزمی می باشد.

فروشگاه ورزشی آنلاین آنیک به منظور سهولت مشتریان خود در خرید انواع لوازم ورزشی، می کوشد تا محصولات بسیار با کیفیت از تمامی برندهای معروف و معتبر ورزشی جهان را در تمام زمینه های ورزشی در یک فضای قابل اعتماد مجازی گردآوری و ارائه نماید.

سایت ورزشی آنیک با هدف رسیدن به یک مرجع تخصصی در زمینه تجهیزات ورزشی در تلاش است تا با آگاهی دادن به مشتریان خود در جهت استفاده از کالا های  ورزشی و همچنین بررسی و مقایسه انواع محصولات ورزشی به خواسته مطلوب خود دست یافته و از رقبای اصلی خود پیشی بگیرد.

همچنین آنیک ، جهت جلب رضایت مشتریان گرامی ، انواع تجهیزات ورزشی را همراه با گارانتی اصالت و کیفیت کالا و امکان برگشت و تعویض کالا، همراه با ارسال به درب منزل و ارائه تخفیف های ویژه برای فروش ، در اختیار همگان قرار داده است .

محصولات قابل ارائه در فروشگاه آنلاین تجهیزات ورزشی آنیک در بخش لباس کیک بوکسینگ و موی تای ( kick-boxing-Muay-Thai-dress ) ، انواع بهترین پوشاک ورزش کیک بوکسینگ و بهترین پوشاک ورزش موی تای و ... می باشد .

ادامه مطلبنمایش کمتر