کيف دارت يونيکورن مدل FAJITA

  • گارانتی اصالت کالا و سلامت فیزیکی
نا موجود
0 تومان

پرتاب کردن دارت به سمت هدف و گرفتن یک امتیاز بالا میتواند حس خوشایندی برای شما داشته باشد. برای داشتن یک بازی خوب باید از دارت ها محافظت کرد. به همین دلیل شرکت Unicorn کیف دارت مدل FAJITA را مخصوص نگهداری و حمل دارت طراحی کرده است. شما با استفاده از این کیف میتوانید سه عدد دارت که یک ست کامل به حساب میآید را با اطمینان خاطر حمل کنید. جنس این کیف از نبوک و چرم مصنوعی است. نبوک از چرم ساخته شده ولی شباهت زیادی به جیر دارد. ساختار مقاوم نبوک و چرم مصنوعی استفاده شده در این محصول سبب میشود تا عمر خوبی داشته باشد. در داخل کیف به غیر از محل نگهداری سوزن دارت، سه جیب نیز وجود دارد. در داخل این جیب ها میتوان ملحقات دارت مانند، دم ، پر ، نوک و محافظ پر را قرار داد تا وسایل همه در کنار هم باشند.برای باز و بسته کردن این کیف دو دکمه در نظر گرفته شده است. با بستن این دکمه ها وسایل داخل کیف محکم قرار گرفته و از کیف خارج نمیشوند.

بازیکنانی مانند Gary Anderson ، John Lowe ، Bob Anderson و John Part از محصولات برند یونیکورن استفاده میکنند.

شرکت تجهیزات دارت یونیکورن بزرگترین برند در زمینه ورزش دارت می­باشد. این شرکت انگلستانی بوده که از سال 1937 شروع به فعالیت کرد Unicorn همواره یکی از پیشگامان در عرصه وسایل رشته دارت بوده و هم اکنون بسیاری از حرفه ای ها و بازیکنان این ورزش از محصولات این شرکت استفاده میکنند.

سایر مشخصات محصول

مدل : Fajita
جنس بدنه : چرم مصنوعی و نبوک
مناسب برای : نگهداری 3 دارت و مطعلقات
برند تولید کننده : Unicorn
کشور سازنده : انگلستان
سایر ویژگی ها : - دارای دو دکمه برای باز و بسته کردن - مناسب برای نگهداری 3 دارت - دارای جیب هایی برای نگه داری پر،دم و محافظ پر
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

برچسب ها