فیلتر نتایج بر اساس :
جستجو براساس دسته بندی
جستجو براساس قیمت
تومان تومان
جستجو براساس برند
بیشتر... کمتر
جستجو براساس رنگ
بیشتر... کمتر
فیلتر نتایج

بدنسازی

500,000 تومان
فواید استفاده از کمربند بدنسازیکاهش فشار وارد شده به کمرممانعت از حرکت بدن به سمت عقبحفاظت از ستون فقرات و کمر در زمان تمرینجلوگیری از افزایش فشار خون در عضلات کمرکمک میکند زمان تمرین از عضلات پا استفاده کنید به جای...

هر نوع تمرین مقاومتی که با هدف افزایش فاکتورهای آمادگی جسمانی و زیست حرکتی و همین طور تغییر در ساختار اسکلتی عضلانی شود بدنسازی محسوب می شود. تمرینات بدنسازی را می توان با ابزارهای مختلف و روش های مختلف تمرینی اجرا نمود. مانند: هالتر و صفحه هالتر، انواع دمبل، انواع کتل بل، جلیقه وزنه، توپ و میله وزن دار و انواع وزنه های شنی دست و پا که در ورزش بدنسازی، ورزشکاران استفاده میکنند. امروزه افراد برای داشتن وزن مناسب، تناسب اندام و حفظ نشاط و روحیه ورزش کردن را امری اجتناب‌ناپذیر می‌دانند. ورزش کردن در تقویت عضلات و شادابی بدن تاثیر چشمگیری دارد. تنوع انواع رشته‌های ورزشی باعث شده تا بتوان با توجه به علاقه و نیاز بدن ورزشی را انتخاب کرد و آن را به شکل جدی در خانه یا باشگاه شروع کرد. بیشتر افراد برای داشتن تناسب‌اندام ورزش های هوازی، بدنسازی و انواع ورزش‌های کششی را انتخاب می‌کنند.

خرید لوازم ورزشی به شما این امکان را می‌دهد تا باشگاه را برای همیشه به خانه بیاورید و مثل ورزشکاران حرفه‌ای هر روز تمرینات مناسبی را انجام دهید. لوازم ورزشی بسته به نوع ورزش و تمرین شما متفاوت است. بعضی از وسایل ورزشی اگرچه بیشتر برای ورزش های هوازی و بدنسازی است اما به طور کلی برای همه‌ی افراد قابل استفاده است. بسیاری از این لوازم مثل دمبل و طناب ورزشی برای تقویت عضلات و گرم کردن بدن چه در خانه و چه در باشگاه قابل استفاده است و شما به تمرین خاصی برای کار با آن‌ها نیاز ندارید. برای انجام تمرین ایروبیک در خانه شما می‌توانید دمبل ایروبیک خریداری کنید و به راحتی با یک موسیقی خوب در خانه حرکات آن را انجام دهید. همچنین انواع تجهیزات و دستگاه بدنسازی از جمله دوچرخه ثابت، تردمیل و الپتیکال اگرچه قیمت بالایی دارند اما هم در باشگاه و هم در خانه قابل استفاده برای همه‌ی افراد حتی افراد بدون سابقه‌ی ورزشی هستند.

ادامه مطلبنمایش کمتر