دستگیره صاف اورکراس

دستگیره صاف اورکراس

  • گارانتی اصالت کالا و سلامت فیزیکی
موجود
270,000 تومان

دستگیره صاف اورکراس

عضلات پشت بازو در مقایسه با عضلات جلو بازو حجم بسیار بیشتری دارند لذا پرورش و تفکیک این عضلات از اهمیت زیادی برخوردار است. حرکت پشت بازو سیم کش از متداول ترین حرکات برای این منظور است.

۱- استفاده از دستگیره V شکل باعث فشار بر روی هر سه عضله پشت بازو می شود. اگر از دستگیره صاف استفاده کنید بیشترین فشار به قسمت بیرونی عضله پشت بازو وارد میشود. پنانچه از دستگیره صاف استفاده نمایید دستگیره را به گونه ای در دست بگیرید که کف دستهایتان به سمت بالا باشد، بیشترین فشار بر روی قسمت داخلی عضله پشت بازو وارد می شود.

۲- این حرکت را می بایست با وزنه های نسبتاً سنگین انجام دهید تا نتیجه لازم را بگیرید.

۳- اگر در حین انجام این حرکت به شانه هایتان فشاری غیرمعمول وارد، احتمالا نحوه ایستادنتان مناسب نیست. سعی کنید از حرکت دستهایتان از مفصل شانه خودداری کنید و تنها با خم کردن آرنج حرکت را انجام دهید.

درورزش های هوازی ضربان قلب به شدت بالا رفنه و ماهیچه ها مشغول فعالیت می شوند. از جمله فوایدی که میتوان برای این نوع ورزش ها مطرح کرد سلامت قلب، کاهش وزن، جلوگیری از افسردگی، طول عمر و نشاط می باشد. امروزه ورزش های هوازی در بیشتر سالن های ورزشی برای کلیه افراد توصیه می شود.

کمپانی پاورجیم یک برند تایوانی است کهتا به امروز در زمینه طراحی، ابداع و تولید انواع لوازم ورزشی و تولید تجهیزات و ملزومات ورزشی و تجهیزات باشگاهی، فعالیت میکند. در سال های اخیر و با توجه به افزایش میزان تقاضای محصولات ورزشی جدید و بروز در کشورمان، این کمپانی نیز مانند کمپانی های بزرگ، فعالیت برای فروش محصولات خود در بازار ایران را آغاز نموده و توانسته به عنوان یک برند لوازم ورزشی در بازار ایران جایی برای خود باز کند. همچنین این شرکت توانسته با ارائه محصولات باکیفیت و در عین حال قیمت مناسب نسبت به رقبای خود، از محبوبیت خاصی در جامعه ورزشی کشور برخوردار شود.

فروشگاه اینترنتی آنیک مرجع فروش انواع لوازم ورزشی.

 

 

سایر مشخصات محصول

کیفیت : درجه یک
مناسب برای : بانوان / آقایان
نوع ورزش : بدنسازی
برند تولید کننده : پاور جیم
کشور سازنده : چین
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها