حلقه چابکی 12 عددی

  • گارانتی اصالت کالا و سلامت فیزیکی
موجود
210,000 تومان

بسیاری از ورزشکاران برای داشتن عملکرد موثر، باید تمریناتی را انجام دهند که عضلات بدن با همکاری یکدیگر جهت یادگیری یک مهارت و یا مهارتهای ورزشی فعالیت کنند.یکی از وسایلی که برای رسیدن به این هدف و تقویت هماهنگی عصب عضله و تقویت عضلات بدن استفاده میشود،حلقه های چابکی است.

حلقه چابکی وسیله ای فوق العاده است برای افراد تازه کاری که قصد تقویت عملکرد ورزشی خود را دارند .می توانید طیف وسیعی از تمرینات را با این وسیله انجام داده و همچنین این تمرینات به راحتی قابل یادگیری هستند و اجرای آن ها آسان است.

حلقه چابکی برای اجرای تمرینات پلایومتریک و قدرت انفجاری که از تمرینات پایه برای ورزشکاران در سطح حرفه ای و مبتدی است عضلات بسیار مناسب است .این وسیله به شما کمک می کند که در کنار تمرینات پرشی که منجر به تقویت عضلات پا می شود تعادل خود را بهبود ببخشید، که افزایش تعادل در اجرای تمرینات و فعالیت ورزشی به شما کمک می کند که امکان آسیب را به حداقل برسانید.

همچنین تمرینات سرعت که از ارکان مهم در فعالیت ورزشی است را می توان به کمک این حلقه های چابکی تقویت کرد، و به نتایج ایده آلی در رویداد ها و مسابقات ورزشی دست پیدا کرد.شما می توانید به کمک این وسیله تمرینات خود را شخصی سازی کنید و براساس هدف خود تمرینات را طراحی کنید. حلقه چابکی برای ورزشکارانی از جمله بسکتبالیست ها ، فوتبالیست ها، رزمی کاران و … که نیاز به چابکی بالایی دارند بسیار مناسب است.

حلقه چابکی 12 عددی برای تمامی گروه های سنی و افراد مختلف مناسب است .حلقه های چابکی از پلاستیک با کیفیت بالا تولید شده اند که بسیار سبک و مقاوم است و این امکان را به شما می دهد که در هر مکان و در هر زمانی از آن ها استفاده کنید.این حلقه های چابکی 12 عدد در رنگ های قرمز آبی و زرد است که  یک بند برای بستن و حمل آسان تر همراه آن ها طراحی شده.

سایر مشخصات محصول

ابعاد : قطر هر حلقه 40 سانتی متر
جنس بدنه : پلاستیک ABS نشکن
ضخامت بدنه : 5 میلی متر
نوع : دایره ای
کیفیت : درجه 1
نوع ورزش : چابکی و تعادلی
اقلام همراه : هربسته حاوی 12 عدد حلقه در سه رنگ آبی و قرمز و زرد ( هر رنگ 4 عدد )
کشور سازنده : چین
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها