فیلتر نتایج بر اساس :
جستجو براساس قیمت
تومان تومان
جستجو براساس برند
بیشتر... کمتر
جستجو براساس رنگ
فیلتر نتایج

تزئیناتی

راهنمای خرید لوازم تزئیناتی سلاح های رزمی

.

هنرهای رزمی به سیستم‌ها و سنت‌های مدونی از تکنیک‌ها و فنون مبارزه‌ای گفته می‌شود که با انگیزه‌ها و دلایل متفاوتی تمرین می‌شوند.

ورزش های رزمی برای دفاع شخصی، رقابت در مسابقات، سلامتی بدنی و تناسب اندام، سرگرمی و تفریح و همچنین رشد و تعالی ذهنی، جسمی و معنوی، استفاده می شود.

هنر های رزمی شرق آسیا به دو گروه «مسلح» و «بی‌سلاح» تقسیم می‌شوند.

اولی مهارت‌هایی چون تیراندازی با کمان، نبرد با نیزه و شمشیر زنی را شامل می‌شود و دومی یعنی رشته‌های مبارزهٔ بی‌سلاح بر ضربات دست و پا و فنون گلاویزی تأکید دارند.

امروزه برخی مهارت‌های مبارزه با سلاح همچون کِندو (شمشیرزنی ژاپنی) و کیودو (تیراندازی با کمان ژاپنی) به عنوان یک رشتهٔ ورزشی تمرین می‌شوند.

رشته‌های بدون سلاحی همچون کاراته، جودو، تکواندو، کونگ‌فو، آیکیدو و هاپکیدو نیز به عنوان روش‌های دفاع شخصی تمرین می‌شوند.

همچنین شکل‌های ساده شده‌ای از تای‌چی‌چوان، نوعی کونگ‌فوی چینی، که از ماهیت رزمی خود خارج شده، به طور گسترده‌ای برای حفظ سلامتی تمرین می‌شوند.

.

انواع منگوله

.

منگوله ها در بعضی از هنرهای رزمی مانند ووشو، آیکیدو و هاپکیدو که مسلح تمرین می‌شوند و همچنین در شکل‌ ساده شده‌ای از تای‌چی‌چوان که سلاح های رزمی دارند، استفاده می شود.

کاربرد اصلی این منگوله ها ( وسایل تزئیناتی ) ، بسته شدن به قسمتی از سلاح رزمی می باشد.

منگوله ها به دلیل  طراحی زیبا و همچنین قیمت بسیار مناسب ، آن را به انتخابی مناسب برای رزمی کاران تبدیل خواهد کرد.

.

1- منگوله رنگین کمانی اعلاء

.

                            منگوله رنگین کمانی

.

2- منگوله کوتاه درجه یک

.

                             منگوله کوتاه

.

3- منگوله بلند درجه دو 

.

                            منگوله بلند

.

سایت آنیک بزرگترین فروشگاه اینترنتی لوازم ورزشی در ایران


فروشگاه اینترنتی لوازم ورزشی آنیک ، یک مرجع تخصصی در زمینه فروش لوازم و تجهیزات ورزش های رزمی می باشد.

فروشگاه ورزشی آنلاین آنیک به منظور سهولت مشتریان خود در خرید انواع لوازم ورزشی، می کوشد تا محصولات بسیار با کیفیت از تمامی برندهای معروف و معتبر ورزشی جهان را در تمام زمینه های ورزشی در یک فضای قابل اعتماد مجازی گردآوری و ارائه نماید.

سایت ورزشی آنیک با هدف رسیدن به یک مرجع تخصصی در زمینه تجهیزات ورزشی در تلاش است تا با آگاهی دادن به مشتریان خود در جهت استفاده از کالاهای  ورزشی و همچنین بررسی و مقایسه انواع محصولات ورزشی به خواسته مطلوب خود دست یافته و از رقبای اصلی خود پیشی بگیرد.

همچنین سایت آنیک ، جهت جلب رضایت مشتریان گرامی ، انواع لوازم ورزشی را همراه با گارانتی اصالت و کیفیت کالا و امکان برگشت و تعویض کالا، همراه با ارسال به درب منزل و ارائه تخفیف های ویژه ، در اختیار همگان قرار داده است.

محصولات قابل ارائه در فروشگاه اینترنتی آنیک در این بخش شامل ، بهترین جنس انواع لوازم تزئیناتی مخصوص سلاح های ورزش های رزمی، موجود در بازار می باشد.

ادامه مطلبنمایش کمتر