تحویل فوری در تهران

رهگیری سفارش

کد امنیتی

شاخه های بلاگ خبری

ساک ورزشی

راهنمای خرید ساک ورزشی

.

ساک ورزشی یونکس

.

یکی از تجهیزاتی که در کلیه رشته های ورزشی مورد نیاز ورزشکاران می باشد، ساک های ورزشی است.

ساک های ورزشی ( sport-bags ) به تناسب رشته و سن ورزشکاران ابعاد و طرح های گوناگونی دارند.

همچنین طراحان این نوع ساک های ورزشی با در نظر گرفتن رشته های مختلف ورزشی و نیاز ورزشکاران آن رشته ها، در طراحی خود موارد متعددی را در نظر می گیرند.

انتخاب بهترین ساک ورزشی ( sport-bags ) بستگی به چگونگی استفاده از کیف دارد.

یک ساک ورزشی مناسب می تواند وسایل ورزشکار را امن، تمیز و سازمان یافته برای رفتن به ورزشگاه و برگشت نگاه دارد.

بسیاری از ساک ها به گونه ای طراحی شده اند تا بادوام بوده و برای فعالیت های فضای باز مانند فوتبال مناسب باشند.

طرح هایی را انتخاب کنید که راحت و مناسب در حمل و استفاده باشد.

ساک های ورزشی از مواد مختلفی مانند کرباس، نایلون و چرم تولید می شوند و این مواد بر دوام و قیمت کیف ها اثر گذار هستند.

خریداران همچنین باید ویژگی هایی مانند جیب ها و مکان نگه داشتن بطری آب در کیف را بررسی کنند. آشنا بودن با طیف گستردۀ محصولات امکان بهترین خرید را فراهم می آورد.

.

ساک ورزشی مکس پاور

.

ملزومات ساک ورزشی

.

.

برای کسی که مرتبا به باشگاه می رود، آماده کردن ساک ورزشی، به طور نسبتا عادی و خودکار،انجام می شود. شاید شما ایده ایجاد یک چک لیست برای ملزومات ساک ورزشی را مسخره کنید.

اما زمانی که یک روز فراموش کنید کفش های دویدنتان را همراه ببرید،ناگهان یک چک لیست، بیشتر مورد توجه شما قرار می گیرد.

اگر تا به حال یکی از اقلام ضروری برای یک تمرین خوب را فراموش کرده باشید، این لیست به دردتان می خورد.

در این جا یاداوری می کنیم که در ساک ورزشی تان، باید چه اقلام ضروری قرار دهید، به علاوه چند وسیله لوکس کوچک که می توانید در صورت لزوم، به همراه داشته باشید.

.

ساک دستی ورزشی

.

1- ساک ورزشی

قبل از بستن ساک ورزشی تان،شما باید یک ساک ورزشی داشته باشید.

ساک های ورزشی ( sport-bags ) در سبک ها، مارک ها و ویژگی های بسیار متنوعی موجودند، بنابراین ویژگی هایی را انتخاب کنید که فکر می کنید متناسب با نیازهایتان هستند.

من ساکی را دوست دارم که چند جیب کوچک برای وسایل کوچکتر،یک قسمت جداگانه برای کفش (یا لباسهای عرقی) و یک بند قابل تنظیم داشته باشد،به علاوه باید قابل شستشو باشد.

.

ساک ورزشی مخصوص استخر

.

2- لباس ورزشی

فراموش نکنید که ضروری ترین لباس های ورزشی را همراه ببرید:

ــ بلوز یا تاپ ورزشی: اگر قصد داشته باشم که بعد از یک جلسه هوازی سخت، وزنه بزنم یا یوگا انجام دهم،یک پیراهن اضافه در ساکم می گذارم.

ــ شلوار یا شورت ورزشی: اگر شلوار یا شورت ورزشی که در داخلش لباس زیر داشته باشد،ندارید،یادتان باشد که یک جفت تمیز،همراه ببرید.

1- برای خانم ها،یک سینه بند ورزشی

2- در صورت لزوم لباس یا عینک شنا

3- در صورت لزوم کلاه،هدبند و موبند

.

3- کفش و جوراب

شاید به نظر برسد که این چیزها،نیازی به تذکر ندارند، اما من در چندین مورد، فراموش کردم که جوراب های تمرینم را همراه ببرم، در نتیجه مجبور شدم یا بدون جوراب ورزش کنم یا با همان جورابی که به پا داشتم،تمرین کنم.

اگر بلافاصله بعد از تمرین به خانه می رفتم، عیبی نداشت اما پوشیدن یک جوراب خیس در طول روز،اصلا تجربه خوبی نیست. بنابراین کفش و جورابتان را فراموش نکنید.

.

4- بطری آب

هیدراته ماندن در طول تمرین،ضروری است و همراه داشتن یک بطری آب، باعث می شود هنگامیکه روی دستگاه الپتیکال یا دوچرخه ثابت،عرق می ریزید، بسیار آسانتر مایعات کافی مصرف کنید.

هر چه بمدت طولانی تر و با شدت بیشتری ورزش کنید، نوشیدن مایعات، اهمیت بیشتری پیدا می کند.

بهتر است خودتان را قبل و بعد از تمرین،وزن کنید و به ازای هر پوندی که در طول تمرین،از دست داده اید، 20 تا 24 اونس آب بنوشید.

بنابراین در راه رفتن به باشگاه،بطری تان را پر کنید و تمام آن را بنوشید.

.

5- آی پاد/MP3  پلیر

آیا دیگر کسی بدون موسیقی مورد علاقه اش،ورزش می کند؟من این طور فکر نمی کنم.

اگر شما یکی از کسانی هستید که بدون موسیقی، نمی توانند ورزش کنید، تمرین کردن در سکوت یا در حال گوش دادن به آهنگ های کسل کننده ای که در باشگاه پخش می شود، ساده ترین راه برای از دست دادن تمام انگیزه تان است.

پس حتما آهنگ هایتان را همراه داشته باشید.

.

6- قفل کوچک یا قفل ترکیبی

اکثر باشگاهها، قفسه های قفل دار دارند اما اگر یک قفسه قفل دار، اجاره نمی کنید، معمولا باید قفل خودتان را همراه داشته باشید.

ایده خوبی است که آن را در ساک ورزشی تان بگذارید.

من به یاد دارم که در موارد متعددی مجبور بودم تصمیم بگیرم که ساک ورزشی ام را بدون مراقبت رها کنم و امیدوار باشم که در پایان تمرین، هنوز سر جایش باشد یا در طول تمرین،ساک ورزشی ام را به دنبال خودم، این طرف و آن طرف بکشم.

هیچ یک از این دو انتخاب، صحیح نیست. قفل تان را همراه ببرید.

.

7- انرژی بار / غذای انرژی زای فوری

من دوست دارم که یک یا دو عدد انرژی بار در ساک ورزشی ام بگذارم تا اگر قبل یا بعد از تمرین، نیاز به مصرف کالری داشتم، آنها را بخورم.

من معمولا یک بار حاوی کربوهیدرات بالا در ساک ورزشی ام، نگه می دارم تا اگر برای غذای پیش از تمرین، برنامه ریزی خوبی نداشتم یا در طول یک تمرین طولانی، نیاز به تقویت داشتم، از آن استفاده کنم.

من یک بار پروتئین + کربوهیدرات برای میان وعده بعد از تمرینم، در دسترس می گذارم تا در مواقعی که برای تهیه یک وعده واقعی، وقت ندارم، از آن استفاده کنم.

.

8- نمایش دهنده ضربان قلب

در حالی که استفاده از یک نمایش دهنده ضربان قلب برای همه افراد یا هر تمرینی،ضروری نیست، اما برای زمانی که می خواهید برخی تمرینات اینتروال یا یک تمرین هوازی خاص را انجام دهید، یک ابزار بسیار عالی است.

این ابزار حتی اگر به طور موقت استفاده شود، به شما کمک می کند تا متوجه شوید در یک ضربان قلب معین، چه احساسی دارید و در مورد تحمل تمرینات و محدودیت هایتان، بهتر قضاوت کنید.

.

9- وسایل بهداشتی شخصی

این وسایل،شخصی هستند.

این لیست می تواند شامل این موارد زیر باشد :

دئودورانت، شانه یا برس، لوسیون، شامپو، صندل دوش، وسایل آرایش، ضدعفونی کننده دست، تامپون، زیرپوش اضافی، هدبند یا موبند، لنز تماسی اضافی و محلول لنز .

.

10-  کارت شناسایی / کارت عضویت باشگاه

شما مرتبا به باشگاه می روید بنابراین آنها احتمالا شما را با نامتان می شناسند اما گذاشتن کارت عضویت باشگاه در ساک ورزشی تان، هنوز هم ایده خوبی است.

.

11- ساک لباس های کثیف

احتمالا می گویید که ساک ورزشی برای همین کار است، اما مشکل این است که اگر لباس های عرقی بعد از ورزشتان را در یک ساک دیگر نگذارید، می توانید تمام وسایل موجود در ساکتان را آلوده کنید، از جمله خود ساک ورزشی تان را.

لباس مرطوب پس از ورزش می تواند محل مناسبی برای رشد باکتری ها باشد، بنابراین تا زمانی که لباس های خیس تان را در ماشین لباسشویی بیندازید، آن ها را در ساک تان نگه دارید.

.

ساک دستی ورزشی آدیداس

.

آنیک برترین فروشگاه اینترنتی تجهیزات ورزشی


فروشگاه اینترنتی لوازم ورزشی آنیک ، یک مرجع تخصصی در زمینه فروش تجهیزات ورزشی می باشد.

فروشگاه ورزشی آنلاین آنیک به منظور سهولت مشتریان خود در خرید انواع تجهیزات ورزشی، می کوشد تا محصولات بسیار با کیفیت از تمامی برندهای معروف و معتبر ورزشی جهان را در تمام زمینه های ورزشی در یک فضای قابل اعتماد مجازی گردآوری و ارائه نماید.

سایت ورزشی آنیک با هدف رسیدن به یک مرجع تخصصی در زمینه لوازم ورزشی در تلاش است تا با آگاهی دادن به مشتریان خود در جهت استفاده از کالاهای  ورزشی و همچنین بررسی و مقایسه انواع محصولات ورزشی به خواسته مطلوب خود دست یافته و از رقبای اصلی خود پیشی بگیرد.

همچنین سایت آنیک ، جهت جلب رضایت مشتریان گرامی ، انواع تجهیزات ورزشی را همراه با گارانتی اصالت و کیفیت کالا و امکان برگشت و تعویض کالا، همراه با ارسال به درب منزل و ارائه تخفیف های ویژه ، در اختیار همگان قرار داده است .

محصولات قابل ارائه در فروشگاه اینترنتی آنیک در این بخش شامل بهترین جنس انواع ساک ورزشی ( sport-bags ) موجود در بازار ، می باشد .

نمایش 1 - 12 از 27 آیتم