کفش فوتبال

فیلتر توسط

بسیاری از علاقه مندان به فوتبال دوست دارند در زمان بازی از کفش های ورزشی استفاده کنند که بازیکنان محبوبشان پوشیده اند. اغلب کفشاهای ورزشی ازتکنولوژی ها و ویژگی های خاصی برخوردار هستند از این رو بازیکنان فوتبال با توجه به پست خود و نیازی که بیشتر در آن احساس می نمایند کفش دلخواه و کارآمد خود را انتخاب می نمایند. به عنوان مثال بازیکنی که سرعتی است و نیز به کفش دارد که بتواند عملکرد او را سرعت بخشد باید از کشفی بهره گیرد که چنین امتیازاتی را به همراه داشته باشد و کمپانی های سازنده کفش های ورزشی با تولید و عرضه کفش هایی هدفمند به فوتبالیستها کمک می کنند تا انتخابی اصولی و درست داشته باشند.

شما نمی‌توانید بدون کفش بازی کنید و هرچه آن‌ها برای استایلِ شما مناسب‌تر باشند به‌طور مؤثرتری به شما اجازه‌ی بازی کردن و ارائه‌ی سطح عملکرد بالاتری را می‌دهند. داشتن یک جفت کفش مناسب می‌تواند شرایط را برای پیشرفت بازیتان فراهم کرده و به شما در بهبود مهارت‌هایتان کمک کند.
آنگاه روی بازیکن حرفه‌ای اثرگذار است. مهم است کفشی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد نه کفشی را که بازیکن موردعلاقه‌ی شما می‌پوشد. فرضاً که کفش‌هایی که او می‌پوشد دقیقاً کفش مناسب پای شما باشد، تصمیمتان را به‌طور کامل از روی آن بازیکن حرفه‌ای مبنا قرار ندهید. فقط به خاطر اینکه به‌پای رونالدو عالی به نظر می‌آیند و او با آن‌ها شگفت‌انگیز بازی می‌کند، بدین معنی نیست که شما با آن کفش‌ها قدرت دریبل زنی جادویی پیدا می‌کنید. کفش مناسب به بازی شما کمک می‌کند، فقط مطمئن شوید که آن‌ها را درست انتخاب می‌کنید.

  1. شیوه‌ی بازی‌تان را تمرین کنید.
  2. کفش‌ها را بر اساس چمنی که روی آن بازی خواهید کرد انتخاب کنید.
  3. جنس مواد بکار رفته در رویه را در نظر بگیرید.
  4. وزنِ کفش.
  5. بودجه را در نظر بگیرید.
  6. شکل پاهایتان را تعیین کنید.

درنهایت، نگهداری کلیدِ اطمینان از طولانی شدن عمر کفش‌هایتان است و اینکه در روزهای خوب و بد برایتان کار می‌کند. نشانه‌ی یک بازیکن با اشتیاق این است که وقتی به خانه می‌رسد. کفش‌ها را از کیفش درمی‌آورد و از آن‌ها مراقبت شخصی می‌کند. مجبور نیستید که بهترین مواد تمیزکننده را بخرید یا برای مراقبت از آن‌ها ساعت‌ها زمان صرف کنید.
تمام کاری که باید انجام دهید این است که آن‌ها را از کیفشان خارج کنید و در یک محیط سرد و دور از تابش مستقیم نور خورشید یا گرما کاملاً بخشکانید. وقتی کاملاً خشک شدند آن‌ها را برای بازی بعد در ته کیفتان بگذارید. اگر کفش چرمی دارید مطمئنم که اگر توجه بیشتری به آن بکنید آن‌ها این لطف را فراموش نمی‌کنند!

ادامه مطلبنمایش کمتر

کد QR

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم