رولر تناسب اندام فنردار مدل S202

  • قرمز
  • گارانتی اصالت کالا و سلامت فیزیکی
موجود
270,000 تومان

چرخ های شکم به نظر یک وسیله خیلی جدی در تمرینات بدنسازی حساب نمی شوند، اما برا خلاف ظاهر یکی از قدرتمندترین ابزار هایی است که برای ساختن سیکس پک فولادی و عضلات مرکزی ضد گلوله طراحی شده و استفاده می شود. پیش آمده است که وقتی تمرینات شکم انجام می دهید از مدیسین بال، دمبل، کتل بل و یا وسایل و دستگاه های دیگر استفاده کنید. اما اگر در تمرینات عضلات مرکزی بدن جدی هستید رولر های شکم یکی از ابزارهایی است که برای شما ضروری می باشد. چرخ های شکم نه تنها قیمت بالایی ندارند بلکه بهترین وسیله برای تمرینات عضلات مرکزی هستند.

با کمال تعجب مدل های مختلفی از چرخ های شکم طراحی شده است که هر کدام از آنها در یک خصوصیت خاصی تمرکز کرده اند. اما به طور کلی یک چرخ شکم باید بازه حرکتی گسترده ای داشته باشد. همچنین دسته های ارگونومی به شما کمک می کند که در دست های خود بعد از انجام هر حرکت احساس درد نداشته باشید و یک پد کوچک که در حین حرکت از فشار بر زانو های شما جلوگیری می کند. اگر شما از دسته افراد سنگین وزن هستید باید چرخ شکمی را انتخاب کنید که تحمل وزن بالایی داشته باشد. برای این چرخ شکم فنری تعبیه شده است که در برگشت حرکات برای افرادی که عضلات ضعیف تری دارند کمک زیادی خواهد کرد.

چرخ های شکم می توانند به عنوان مربی شخصی شما برای سوزاندن کالری بیشتر، ساخت عضلات قوی تر و افزایش استقامت نیز کمک کنند. با هر تکرار تمرین عضلات شکم، عضلات چهار سر ران، شانه، سه سر پشت بازو و کمر مورد هدف قرار می گیرد که نه تنها به بهبود قدرت شما کمک می کند بلکه مانع ایجاد آسیب دیدگی به ویژه در عضلات مرکزی می شود و به شما کمک می کند که از کمر درد های عجیب و غریب خداحافظی کنید.

رولر تناسب اندام فنردار مدل S202 معرفی شده در این بخش دارای فنر برگشت میباشد تا بتواند در حرکت برگشت فشار وارده به ورزشکار را کمتر نماید. همچنین این محصول به همراع یک عدد پد زانو عرضه می گردد.

سایر مشخصات محصول

ابعاد : قطر 18 سانتی متر
وزن : 2000 گرم
جنس بدنه : فایبر گلاس با دسته فلزی
نوع : فنر دار
عرض : 40 سانتی متر
کیفیت : درجه 1
نوع ورزش : کراس فیت
اقلام همراه : 1 عدد پد زانو
کشور سازنده : چین
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها