کفش بدمینتون ویکتور مدل SH-P9100

این کفش نسبت به مدل های پیشین برای بدمینتون و اسکواش توسعه یافته است. بعلت اینکه باید در بازی بدمینتون و اسکواش چابک و سریع باشید، پوشیدن کفش هایی که پوشش و تعادل زیادی دارند بسیار مهم است. همچنین در حرکات سریع حین بازی، حفاظت بیشتر از قوزک پا مهم است. کفش بدمینتون / اسکواش ویکتور SH-P9100 ، کفشی است که تمام نیاز های شما را برآورده می کند.
  • قرمز
  • گارانتی اصالت کالا و سلامت فیزیکی
موجود
585,000 تومان

ارسال سریع
ارسال سریع
ارسال سفارشات در کمترین زمان
ضمانت سلامت فیزیکی
ضمانت سلامت فیزیکی
مطابقت کامل محصول با سایت
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات

کفش بدمینتون / اسکواش ویکتور SH-P9100

این کفش نسبت به مدل های پیشین برای بدمینتون و اسکواش توسعه یافته است.

بعلت اینکه باید در بازی بدمینتون و اسکواش چابک و سریع باشید، پوشیدن کفش هایی که پوشش و تعادل زیادی دارند بسیار مهم است. همچنین در حرکات سریع حین بازی، حفاظت بیشتر از قوزک پا مهم است. کفش بدمینتون / اسکواش ویکتور SH-P9100 ، کفشی است که تمام نیاز های شما را برآورده می کند.

جذب شوک

کفش بدمینتون / اسکواش ویکتور SH-P9100 کشسانی بالایی دارد. با داشتن تکنولوژی انرژی مکس3 / Energy Max و تری نتیک 2 / Trinetic2.0 ، جذب شوک بالایی در هنگام ورزش های سنگین را با این کفش تجربه می کنید. تکنولوژی D-Max در کفش تضمین می کند که مقاومت و پوشش بالایی داشته باشد.

حمایت از قوزک پا

در کفش های بدمینتون و اسکواش از تکنولوژی بریس تک / Brace Tech استفاده می شود و این کفش ها را نسبت به دیگر کفش های ورزشی راحت تر و ایمن تر می سازد. در درون کفش تعادل بیشتری خواهید داشت و خطر مشکلات قوزک پا تا حد قابل توجهی کاهش می یابد.

مواد استفاده شده

علت اینکه کفش راحت است، مواد استفاده شده در آن می باشد. رویه کفش از جنس چرم صنعتی به همراه سوراخ هایی ریز و کفی آن از پلاستیک TPU و EVA ساخته شده است. کفش بسیار سریع الانتقال و جاذب شوک و پوشش راحتی دارد.

این مواد بسیار سبک هستند و کفش بدمینتون / اسکواش ویکتور SH-P9100 را در مجموع 300 گرم ساخته اند.

سایر مشخصات محصول

مدل : SH-P9100
وزن : 300 گرم
کیفیت : اورجینال
برند تولید کننده : Victor
مناسب برای : آقایان و بانوان
جنس بیرونی کفش : synthetic leather
جنس درونی کفش : polyurethane
جنس زیره کفش : چرم PU دارای هواکش
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها