متن نمایشی دسته بندی

متن نمایشیمتن نمایشیمتن نمایشیمتن نمایشیمتن نمایشیمتن نمایشیمتن نمایشیمتن نمایشیمتن نمایشیمتن نمایشیمتن نمایشیمتن نمایشیمتن نمایشیمتن نمایشیمتن نمایشیمتن نمایشیمتن نمایشیمتن نمایشیمتن نمایشیمتن نمایشیمتن نمایشیمتن نمایشیمتن نمایشیمتن نمایشیمتن نمایشی

فیلتر محصولات

وضعیت
سازنده
تحویل فوری در تهران

رهگیری سفارش

کد امنیتی

شاخه های بلاگ خبری

هوازی و بدنسازی

تمرین هوازی شامل فعالیت در سطح متوسط یا شدید می شود که با استفاده از گروه بزرگی از عضلات ضربان قلب را به سطح حداقل ۶۵ درصد از ظرفیت بیشینه آن می رسانند. با اینکه این شدت از تمرین باعث ساخت عضلات نمیشود، اما به چربی سوزی و کاهش وزن ، افزایش کارآیی قلبی و استقامت ، کاهش خطر بیماری های قلبی و سایر موارد کمک خواهد کرد. آشنایی با انواع ورزش های هوازی باعث خواهد شد تا بهتر بتوانید در این مسیر برنامه ریزی داشته باشید و همچنین با کسل شدن در اثر تمرینات خداحافظی کنید.

نکته مهم درباره این دسته بندی این است که میزان فشار روی مفاصل و بدن تقریبی در نظر گرفته می شود. نوع ضربه ای که به مفاصل وارد می شود نیز اهمیت دارد. برای درک بهتر مساله و به عنوان مثال میزان فشار روی مفاصل در زمان انجام ورزش تنیس به دلیل تغییر جهت های ناگهانی و شدید بالاست. همچنین انواع ورزش های هوازی با شدت تماس نسبی کم برای کسانی که اضافه وزن دارند یا از آسیب مفصلی رنج می برند مناسب تر می باشد.

امروزه دستگاه ها و لوازمی که در این رشته و در سراسر جهان به کار میروند عبارت اند از: تردمیل ، دوچرخه ثابت و اسپینینگ ، اسکی ارگ ، ایر رانر ،  ایرباک ، روئینگ ، بایک ارگ ، الپتیکال ، دوچرخه مبله و ... میتوان نام برد.

نمایش 1 - 24 از 2283 آیتم