خرک هالتر مدرج

  • گارانتی اصالت کالا و سلامت فیزیکی
موجود
1,340,000 تومان
تخفیف 50,000 تومان
1,290,000 تومان

معمولاً ورزشکاران استفاده بسیار زیادی از هالترها و دمبل ها می کنند. به همین دلیل می بایست با استفاده از استندها و رک ها، این تجهیزات ساماندهی مناسبی داشته باشند. بعنوان مثال استفاده از خرک هالتر باعث می شود میله و صفحات بالاتر از سطح زمین نگاه داشته شوند تا ورزشکار بتواند براحتی صفحات وزنه خود را بر روی آن قرار دهد. رها کردن این تجهیزات بر روی زمین نیز ممکن است باعث بروز حوادث و اتفاقات ناگوار گردد. لذا می بایست ورزشکاران بعد از انجام تمرینات خود با هالتر، آن را بر روی خرک هالتر قرار دهند.

خرک هالترها انواع مختلفی دارند. برخی از آنها دارای ارتفاع و عرض ثابت هستند و برخی از آنها ابعاد قابل تغییر دارند. گرچه عملکرد آنها تقریبا شبیه یکدیگر است. ورزشکاران با قراردادن استند هالتر روبروی آینه، می توانند براحتی وزنه های مورد نظر را جابجا نموده و بطور مستقیم عملکرد خود را زیر نظر داشته باشند.

خرک هالتر مدرج معرفی شده در این بخش به دلیل امکان تغییر عرض و ارتفاع بسیار کارآمد است. شما می توانید عرض آن را از 55 تا 115 سانتی متر و ارتفاع آن را از 60 تا 145 سانتی متر تغییر دهید. این ویژگی خرک هالتر مدرج باعث می شود ورزشکاران با هر شرایط قدی بتوانند براحتی از آن استفاده کنند. همچنین این ویژگی، استند هالتر متغیر را تبدیل به بهترین گزینه برای انجام حرکات بدنسازی روبروی آینه، خصوصاً تمرین های اسکات (اسکوات) خواهد نمود. این استند هالتر از قوطی های فولادی محکم ساخته شده که جهت زیبایی و دوام بیشتر با رنگ کوره ای، اندود شده است.

سایر مشخصات محصول

وزن : تقریبی: 20 کیلوگرم
جنس بدنه : قوطی فولادی 50 میلی متری با رنگ کوره ای
عرض : قابل تنظیم از 55 تا 115 سانتی متر
ارتفاع : قابل تنظیم از 60 تا 145 سانتی متر
کیفیت : درجه 1
نوع ورزش : بدنسازی
کشور سازنده : ایران
فضای کاربری : منزل و باشگاه
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

برچسب ها