دارحلقه چوبی مدل S200

  • گارانتی اصالت کالا و سلامت فیزیکی
موجود
565,000 تومان

یکی از وسایلی که ورزشکاران به دنبال آن هستند وسیله ای است که با استفاده از آن طیف وسیعی از عضلات بدن تحت فشار قرار بگیرد و در کوتاه ترین زمان ایده آل ترین نتیجه را دریافت کنند. دارحلقه چوبی وسیله ای که سالیان سال است توسط ژیمناستیک کارها، کراس  فیت کارها و ورزشکاران حرفه ای مورد استفاده قرار میگیرد و دامنه ی گسترده ای از تمرینات قدرتی را در بر می گیرد.

این ابزار بهترین وسیله برای تقویت عضلات سینه ، عضلات مرکزی ، شانه و بازو است.وسیله ای برای تمرینات ژیمناستیک ، کراس فیت ، کلیستنیکس و استریت ورک اوت است . این وسیله بهترین وسیله ای است که جهت انجام  تمرینات قدرتی و استقامتی برای ورزشکاران حرفه ای و مبتدی طراحی شده و تمرینات گسترده ای را شامل می شود.تمرین با این وسیله کم حجم نیازمند قدرت بالای عضلات بالاتنه مثل عضلات پشتی بزرگ (زیر بغل) و راست کننده ستون فقرات ( فیله کمر) است.همچنین گروهی دیگری از عضلات از قبیل عضلات سرینی که نقش مهمی همراه با عضلات مرکزی در ثابت نگه داشتن بدن در تمرینات ایفا می کند هم  به عنوان عضلات فرعی در تمرینات با این وسیله درگیر میشوند.

این ابزار چوبی مقاوم بر اساس استاندارد های جهانی ژیمناستیک طراحی شده و طراحی منحصر به فرد آن به راحتی دستان شما در حین تمرین کمک کرده و از ایجاد حساسیت جلوگیری می کند و به همراه پودر یا بدون پودر قادر به استفاده از این حلقه ها هستید. همچنین به خاطر شکل خاص و طراحی آن طیف وسیعی از تمرینات و فعالیت های ورزشی را شامل می شود.تسمه های آویز این حلقه ها با جنس اعلا و مقاوم و قابل رگلاژ امکان استفاده از این وسیله را در هر مکان و در هر ارتفاعی را  به شما می دهد و بخاطر جنس خاص این تسمه های امکان پارگی آن ها تقریبا به صفر رسیده است و با تحمل بار بسیار زیاد امنیت شما را حین تمرین تضمین می کند.

سایر مشخصات محصول

ابعاد : قطر حلقه: 24 سانتی متر
جنس بدنه : حلقه: چوب راش طناب: تسمه برزنتی گیره ها : فلزی
ضخامت بدنه : حلقه ها: 25 میلی متر
طول : طناب: 390 سانتی متر
عرض : طناب: 24 میلیمتر
کیفیت : درجه 1
نوع ورزش : کراس فیت / ژیمناستیک
کشور سازنده : چین
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها