تخته شکم REGNA

  • گارانتی اصالت کالا و سلامت فیزیکی
موجود
195,000 تومان

وقتی درباره ی کرانچ و دراز و نشست صحبت میکنیم در ابتدا باید به طور واضح متوجه شویم عضلات شکم چه میکنند. عضلات شکمی که ستون فقرات را خم میکنند به لگن و دنده ها متصل اند و می توانند ستون فقرات را در گستره ای کامل به طور حداکثری خم کنند .

حال منظور از دامنه کامل چیست ؟

چنانچه کمر روی سطح صاف زمین باشد ، خم کردن ستون فقرات در گستره ای کامل میسر نیست بنابراین  زمانی که پایین ستون فقرات با قوس حدود 15 تا 30 درجه از سطح زمین بالا آمده باشد ، میتوانیم به این امکان دست یابیم همچنین انقباض عضلات شکم به طور حداکثری زمانی رخ میدهد که این عضلات حالتی داشته باشند با حداکثر طول و کشیدگی  ، سپس به حداقل طول کاهش یابند.پس برای این امکان نیز باید قسمت پایین کمر بالاتر از سطح زمین باشد .

کاربرد تخته شکم (AB mat)

حال برای انجام صحیح  دراز نشست پس از خوابیدن بر روی کمر و قرار دادن قسمت پایینی کمر بر روی اب مت  رعایت چند نکته ضروری است : زانو ها باید زاویه ای حدود 45 درجه داشته باشند و پاشنه پا روی زمین باشد همچنین زانو ها نباید به هم چسبیده باشند ، برای حرکت از حالت خوابیده به سمت بالا نباید سر خود را به سمت زانو ها پرتاب کنید بلکه باید با فشار و تمرکز بر روی عضلات شکم بالا بیایید

اب مت  به ستون فقرات و عضلات شکم ما کمک میکند تا حداکثر دامنه ی حرکتی برای دراز و نشست را داشته باشیم همچنین ابزاریست مناسب برای تقویت عضلات پهلو .اب مت به گونه ای طراحی شده تا شما را در برابر مصدومیت های احتمالی در شرایط تمرینات شدید عضلات شکم محافظت کند.با اب مت میتوانید تمرینات متنوعی به صورت ایزوله بر روی شکم قسمت پایین کمر و پهلو ها انجام دهید .

اب مت یا تخته شکمی یکی از ابزارهای جانبی بسیار کاربردی و اساسی برای تمرینات بدنسازی می باشد. این وسیله با منعطف کردن ستون فقرات، برای کشیده شدن عضلات شکم برای حرکت دراز و نشست بطور صحیح و موثرتر مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول بطور اختصاصی برای فراهم آوردن دامنه حرکتی کامل جهت تمرین های اساسی برای تمام عضلات شکم طراحی شده است. تخته شکم REGNA معرفی شده در این بخش دارای طول 35 با عرض 30 سانتی متر بوده و جنس آن از ابر با روکش فوم می باشد. 

سایر مشخصات محصول

جنس بدنه : رویه فوم داخلی از پلی اورتان
طول : 30 سانتی متر
عرض : 35 سانتی متر
ارتفاع : 7 سانتی متر
کیفیت : درجه 1
نوع ورزش : کراس فیت
برند تولید کننده : REGNA
کشور سازنده : ایران
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها