جامپ باکس سه بعدی پاورجیم

*رنگ تمامی باکس ها مشکی می باشد.

  • گارانتی اصالت کالا و سلامت فیزیکی
موجود
2,550,000 تومان

جامپ باکس سه بعدی پاورجیم دارای سایزبندی مختلفی بوده که با فرآهم کردن پرش های کم عمق تا عمق زیاد موجب تقویت عضلات شده و پرش عمودی را بهبود می بخشد. ابعاد وجوه این Jump Box به ترتیب 45 ، 55 و 65 سانتی متر است و ورزشکار می تواند از تمامی جهات این جعبه پرش استفاده نماید.

جامپ باکس سه بعدی پاورجیم از چوب روسی ساخته شده و بسیار محکم و مقاوم است. این محصول در بسته بندی شکیل به صورت مونتاژ نشده ارسال می گردد. کلیه ابزارها و وسایل لازم برای مونتاژ در داخل بسته موجود می باشد.

گر قصد دارید کارایی خود در پریدن را افزایش دهید و سرعت و انعطاف‌پذیری شما افزایش یابد باید حرکات پلیومتریک را به برنامه ورزشی خود اضافه کنید. این ورزش‌ها قدرت انفجاری بدن را افزایش می‌دهد. بلند کردن وزنه‌های سنگین اگر به آرامی انجام شود تاثیری بر کارایی پریدن ندارد. در صورتی فرد می‌تواند سریعتر و بیشتر بپرد که بتواند با سرعت بیشتری به زمین فشار وارد کند. ورزش‌های پلیومتریک به ماهیچه‌ها کمک می‌کنند تا در کوتاه‌ترین زمان به بیشترین نیرو دست یابند. با انجام این ورزش‌ها از توانایی کششی عضلات و تاندون‌ها و بازتاب کشش‌ها بهره برده می‌شود. یکی از محصولات ورزشی که برای انجام تمرینات پلیومتریک انجام میشود باکس چامپ هست که کمک میکند با تمرینات مستمر پرش های بلند تری انجام دهید همچنین در امادگی جسمانی اکثر رشته ها از جمله والیبال فوتبال کراسفیت و … برای بهتر کردن پرش انجام می شود. همچنین می توان از این وسیله برای انواع تمرینات مثل تمرین پله که به چربی سوزی و حجم وقدرت عضلات کمک زیادی می کند اشاره کرد.

تمرینات پلیومتریک در دهه ۱۹۶۰ توسط دانشمندان اتحاد جماهیر شوروی ابداع شد. هدف این بود که قدرت پرش ورزشکاران روسی بیشتر شود. به تدریج این تمرینات در بین تمام کشورها رواج پیدا کرد، چون ثابت شد این روش در اکثر ورزش‌هایی که نیازمند دویدن سریع و پرش هستند بسیار مؤثر است.

سایر مشخصات محصول

جنس بدنه : چوب روسی
طول : 65 سانتی متر
عرض : 55 سانتی متر
ارتفاع : 45 سانتی متر
کیفیت : درجه 1
نوع ورزش : کراس فیت / بدنسازی / آمادگی جسمانی
کشور سازنده : ایران
فضای کاربری : باشگاهی و خانگی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها