بهترین اپلیکیشن تناسب اندام

راهنمای مطالعه

داشتن یک اپلیکیشن تناسب اندام در دنیای مدرن کاملاً ضروری است. اگرچه داشتن این اپلیکشین­ها اجباری نیست، تولیدکنندگان و سازندگان نرم‌افزار با ارائه بیشتر این برنامه‌ها به‌طور پیش‌فرض، به مشتریان کمک می‌کنند تا رژیم تناسب اندام خود را شروع کنند. فروشگاه آنیک به عنوان یکی از برترین تامین­کنندگان لوازم ورزشی شما را به خواندن این مطلب دعوت می­کند.

معرفی 5 اپلیکیشن تناسب اندام رایگان

به خاطر داشته باشید اگرچه این 5 اپلیکیشن تناسب اندام رایگان هستند، ممکن است برخی ویژگی­ها شامل هزینه­های اضافی شود. با این حال، می‌توانید از برخی از ویژگی‌های اصلی این برنامه‌ها بدون پرداخت هزینه استفاده کنید.

1) اندوموندو (Endomondo)

اندوموندو یک ابزار مفید برای تناسب اندام است. با استفاده از این اپلیکیشن تناسب اندام، می‌توانید تمرین‌ها را دنبال کنید، داده‌ها را از سایر دستگاه‌ها از طریق بلوتوث منتقل کنید و خلاصه‌ای از رژیم تناسب اندام‌تان را به سایرین ارائه دهید. شما می­توانید جزئیات کالری را مستقیماً در برنامه اضافه کنید. این برنامه با ساعت‌های هوشمند اندروید نیز کار می‌کند و به شما امکان می‌دهد تمرینات را شروع یا متوقف کنید و نگاهی اجمالی به تاریخچه تمرین خود داشته باشید.

2) گوگل­فیت (Google Fit)

گوگل­فیت اپلیکیشنی است که به صورت پیش‌فرض در اکثر گوشی‌های هوشمند اندرویدی جدید موجود است. این برنامه با یک ویجت اختصاصی همراه است و همچنین اگر ساعت هوشمند اندروید داشته باشید به شما امکان می‌دهد نگاهی اجمالی به مراحل و کالری دریافتی خود داشته باشید. هر حرکتی که انجام می­دهید به طور خودکار توسط برنامه ردیابی می­شود.

تناسب اندام  و بهترین اپلیکیشن برای این منظور

3) جفیت (JEFIT)

جفیت علاوه بر نامگذاری تمرینات، مطالب آموزشی را نیز در اختیار شما قرار می­دهد تا تمرین را به روش صحیح انجام دهید. این امر برای کاربران تازه­کاری که سعی در یادگیری تمرینات جدید دارند بسیار مفید است. علاوه بر استفاده از نسخه اندرویدی برای پیشرفت تمرینات یا رژیم تناسب اندام خود، می­توانید از برنامه تحت وب این شرکت نیز برای اصلاح تمرینات خود استفاده کنید.

4) مای فیتنس پل (MyFitnessPal)

مای فیتنس پل یک اپلیکیشن تناسب اندام است که به شما کمک می­کند کالری دریافتی خود را بعد از هر وعده غذایی پیگیری کنید. علاوه بر وارد کردن دستی وعده‌های غذایی به برنامه، می‌توانید بارکدهای محصولات محبوب را نیز اسکن کنید تا تمام اطلاعات کالری را در برنامه دریافت کنید. شما همچنین می­توانید اطلاعات تغذیه­ای را از دستورالعمل­های غذاهایی که خودتان درست می­کنید وارد کنید. حتی می­توانید میزان آبی که در روز مصرف می­کنید را ثبت کنید که با توجه به محدودیت­های غذایی شما می­تواند بسیار مفید باشد.

5) رانکیپر (Runkeeper)

همانطور که از نام آن پیداست، یک اپلیکیشن تناسب اندام است که برای ثبت دویدن و تمرینات شما طراحی شده است. به سیگنال­های GPS موجود در گوشی هوشمند شما دسترسی پیدا می­کند تا به شما کمک کند تمرینات خود را به طور دقیق در سیستم ثبت کنید. این برنامه به طور اختصاصی از کاربران خود نمی­خواهد فقط بدوند زیرا علاوه بر دویدن برای سوزاندن کالری می­توانید راه بروید، آهسته بدوید یا حتی دوچرخه­سواری کنید. دانلود این برنامه کاملا رایگان است و احتمالاً با تلفن هوشمند اندرویدی شما به خوبی همگام­سازی می‌شود. اگر قبلاً آن را امتحان نکرده­اید، شاید اکنون بهترین زمان برای انجام این کار باشد. این برنامه هیچ آگهی یا خرید درون­برنامه­ای ندارد.

واتساپ
تلگرام
توییتر
پرینت
ایمیل

دیدگاهتان را بنویسید

error: محتوا قابلیت کپی ندارد!