نماد اعتماد الکترونیکی و وزارت ارشاد

logo-samandehi

رهگیری سفارش

کد امنیتی

تولید کننده‌ها

تاریخ انتشار: 95-10-25 10:10:11 شنبه

مسابقات بین المللی بد مینتون با حضور ۲۰ کشور

اعلام آمادگی ۲۰ کشور برای مسابقات بین المللی فجر

20 کشور برای حضور در بیست و شمشین دوره مسابقه های بین المللی بدمینتون گرامیداشت دهه مبارک فجر که در روزهای 21 لغایت 24 بهمن ماه در تهران برگزار می شود ، اعلام آمادگی کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، ملی پوشان بدمینتون کشورهای فرانسه ، لهستان ، اسپانیا ، افغانستان ،اتریش ، ایتالیا ، دانمارک ، روسیه ، پرتغال ، جمهوری آذربایجان ، عراق، سوریه ، ارمنستان ، سنگاپور ، اندونزی ، سریلانکا ، مالزی ، هند ، پاکستان و نیجریه در این رقابتها به همراه تیم ملی ایران به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت .

خاطرنشان می سازد که بازیهای المپیک 2020 توکیو 3 سال دیگر برگزار خواهد شد ، بدمینتون بازان کشورهای مختلف جهان برای افزایش رنک خود و کسب سهمیه بازیها از هم اکنون در رقابتهای مختلف جهان حضور می یابند .

بیست و ششمین دوره مسابقه های بین المللی بدمینتون دهه مبارک فجر با جایزه 20 هزار دلاری برگزار می شود که نسبت به دوره گذشته این رقابتها افزایش دوهزار و پانصد دلاری دارد.

این رقابتها که در تقویم جهانی این رشته و با نام فجر ایران و هر سال به مناسبت گرامیداشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار می شود زیر نظر فدراسیون جهانی بدمینتون و کنفدراسیون بدمینتون آسیا برگزار می گردد .

در رقابتهای امسال " تانا بالان " مدیر توسعه و "محمد اندی " دبیر توسعه بدمینتون کنفدراسیون آسیا از مالزی ، " ناها تای " ناظر کنفدراسیون بدمینتون آسیا از کشور تایلند و " هدام هامود" از عراق به عنوان سرداور حضور دارند.

این رقابتها با حضور ملی پوشان دختران و پسران کشورهای حاضر برگزار می شود که رقابتهای بانوان صبح ها و رقابتهای آقایان بعدازظهر در محل کمپ فدراسیون بدمینتون در تهران برگزار خواهد شد.

فدراسیون بدمینتون تنها فدراسیون ورزشی کشور است که همه ساله و همزمان با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی رقابتهای بین المللی بدمینتون را که در تقویم جهانی این رشته به ثبت رسیده را برگزار می نماید.

منبع :سایت رسمی فدراسیون بدمینتون

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*