لیست محصولات این تولید کننده پوما / Puma

وما، یکی از شرکت های بین المللی برجسته در حوزه تولید کفش، لباس  و لوازم ورزشی جهان می باشد که در سال 1924 میلادی توسط  «رودولف داسلر»  وبرادش آدولف داسلر (بنیان گذار آدیداس)در آلمان بنیان گذاری شد.

پوما، یکی از شرکت های بین المللی برجسته در حوزه تولید کفش، لباس  و لوازم ورزشی جهان می باشد که در سال 1924 میلادی توسط  «رودولف داسلر»  وبرادش آدولف داسلر (بنیان گذار آدیداس)در آلمان بنیان گذاری شد.


کمپانی پوما در ابتدا با نام داسلر ودر آغاز فعالیت خود تنها دمپایی و کفش های مخصوص فعالیت در محیط بازار را تولید می کرد؛ اما برادران داسلر خیلی زود نیاز بازار را به کفش های ورزشی درک و خط تولید این کفش های ورزشی پوما را نیز در کارخانه خود راه اندازی کردند و علی رغم رکود اقتصادی در اواخر دهه 1920 میلادی، کسب و کار برادران داسلر با موفقیت همراه بود و محصولات ورزشی آن ها توانست محبوبیت چشمگیری میان مشتریان کسب کند.


در سال 1928، نهمین دوره بازی های المپیک در شهر آمستردام هلند برگزار شد و بیش از نیمی از ورزشکاران آلمانی شرکت کننده در این بازی ها، کفش های ورزشی کارخانه کفش سازی برادران داسلر را به پا کردند که این رویداد موجب گسترش شهرت کفش های ورزشی و محصولات ورزشی این کارخانه در آلمان شد.


امروزه پوما مجموعه ای تحسین برانگیز از کفش ها، پوشاک و تجهیزات  ولوازم ورزشی را برای استفاده در موقعیت ها و فعالیت های مختلف و رشته های ورزشی متنوع تولید و عرضه می کند و «الکساندر مک کوئین» و «حسین چالایان» که از معروف ترین موفق ترین طراحان لباس در دنیا هستند، با این شرکت همکاری نزدیکی دارند. پوما با مشارکت رهبران صنعت تولید خودرو و موتورسیکلت همچون «فراری» و «دوکاتی» مجموع ای اختصاصی از کفش های ویژه مسابقات اتومبیل رانی و موتورسواری را طراحی و تولید کرده است. «اوسین بولت»، دونده جاماییکایی و سریع ترین مرد جهان، کفش ورزشی پوما را به پا می کند و حامی اصلی کفش های ویژه ورزش دوی پوما است.


پوما همیشه تلاش کرده تا درکنار ایجاد تغییر، تحول و تنوع بخشی به محصولات ورزشی  به ریشه های اصلی خود نیزپایبند بماند و در همین جهت همچنان به تولید محصولات کلاسیک خود ادامه می دهد. کفش های ورزشی کلاسیک پوما اکنون در رنگ ها، طرح ها و جنس های متنوع درسرتاسر جهان ودر دسترس مشتریان قرار دارد.


ازمهمترین محصولات برند ورزشی پوما می توان به موارد زیر اشاره کرد:


کفش ورزشی:


کفش  پیاده روی پوما،کفش دوی پوما،کفش ورزشی آموزشی پوما،کفش فوتبا پوما،کفش گلف پوما،کفش ورزشی موتورسواری پوما،انواع صندل و...


تن پوش:


تاپ ورزشی ،مانتو ورزشی پوما،گرمکنهای ورزشی پوما ،شلوارکوتاه ورزشی پوما ،شلوارک ودامن ورزشی پوما ،کشباف فوتبال و...


تجهیزات جانبی:


کوله پشتی پوما،کیف وکلاه ورزشی پوما،کمربند،جوراب،ساعت مچی


 

بیشتر